logo

Misyonumuz ve Vizyonumuz

misyon

Misyonumuz

Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseyen, doğruluk ve güveni en önemli değerleri olarak koruyan KAZCIOĞLU INDUSTRIAL, kuruluşundan bu güne adını sektörün saygın şirketleri arasında konumlandırmıştır.

Verdiği hizmetle farklılıklar yaratarak sektöründe kalıcı olma hedefi ile kaliteli hizmet ve çözüm sürecini üstün başarı ile yürüten bir işletme olma özelliğimizi korurken, çağdaş ve modern Türkiye için ülkemiz ekonomisine katkımızı sürekli olarak arttırmaktayız.

Geleceğimizi bugünden şekillendiriyoruz. Önceliğimiz eğitim olduğu için kurmuş olduğumuz Özel Şeref Koleji ve sosyal sorumluluğumuzun bilincinde eğitime verdiğimiz diğer desteklerin gelecek nesillere eğitimin ne kadar değerli olduğunu aktarabildiğimiz için mutluluk duyuyoruz.

vizyon

Vizyonumuz

Müşterilerimizin beklentilerini karşılayarak değer yaratmayı esas alan KAZCIOĞLU INDUSTRIAL olarak vizyonumuz;

İnovatif düşünce yapısı ve müşteri odaklı anlayışla otomotiv sektöründe Türkiye’nin lider üreticilerinden olmak.

AR-GE ve yönetim bilimlerindeki en son teknolojik olanakları kullanarak daima yüksek kalite ve çözüm sağlayan ürünlerimiz ile uluslararası kabul görmüş standartlarda hizmet vermek.

Günümüz ve gelecek kuşaklara karşı sosyal sorumluluğu yerine getirmek.

Karşılıklı güven ve saygının hâkim olduğu insan kaynakları ile en iyi niteliklere sahip insan gücünü istihdam etmeyi sağlamak.